Przegląd aktualnych innowacji ze środowiska Akademickiego ODKRYCIA 2019

Przegląd aktualnych innowacji ze środowiska akademickiego odkrycia 2019

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa, to stosunkowo popularne stwierdzenie, przypisywane Johannowi Wolfgangowi von Goethe, najkrócej oddaje istotę innowacji. Od zarania dziejów ludzie starają się coraz lepiej panować nad otaczającym nas światem i optymalizować go do naszych potrzeb. Tym właśnie jest innowacja – siłą przewodnią pchającą nas do postępu oraz lepszej przyszłości.

To dzięki niej możliwe jest, że czytają Państwo teraz te słowa. Dotyczy ona każdego aspektu naszego życia i każdy człowiek wykazuje się innowacyjnością poprzez naukę nowych umiejętności, zdobywanie wiedzy, ale także optymalizowanie utrwalonych procesów, a czasem nawet zupełnie łamanie zasad, by odnaleźć nową, lepszą drogę.

Celem naszej konferencji jest wymiana doświadczeń, motywacja, inspiracja oraz zaoszczędzenie czasu środowiska akademickiego. Sekret dobrej innowacyjności tkwi jednak w tym żeby poświęcony czas i zasoby przyniosły możliwie duże korzyści. Prawdziwa innowacja nie jest rzucaniem się na oślep, ale można przyrównać ją do odważnego i świadomego skoku, który pozwoli osiągnąć sukces.

Kierując się tym, pragniemy zachęcić Państwa do udziału w konferencji poświęconej właśnie innowacyjności i temu jak dobrze ją wprowadzać w swoich działaniach.

Udział w konferencji:

Już dzisiaj zapraszamy do subskrybowania naszego newslettera poświęconego temu wydarzeniu. 

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji to zapraszamy do zgłoszenia się:

Serdecznie zapraszamy!

Zespół OurConf