Komunikacja wizerunkowa i społeczna w nauce oraz biznesie

Komunikacja wizerunkowa i społeczna w nauce oraz biznesie

konferencja_komunikacja_wizernek_2019_360-240Żyjemy w złożonym świecie wzajemnych powiązań międzyludzkich. Niemożliwe jest, by każdy indywidualnie wykonywał całość pracy związanej z własnym przetrwaniem i rozwojem. Skazani jesteśmy na współpracę, a ta bezwzględnie wymaga komunikacji. W naturalny sposób kojarzymy to pojęcie z językiem mówionym i pisanym. Komunikację należy jednak rozumieć o wiele szerzej. Nie tylko to, co wyrażone wprost jest komunikatem. Również to, jak się prezentujemy i jak chcemy żeby nas postrzegano stanowi istotny przekaz.

Tak zwane pierwsze wrażenie potrafi na długo zdeterminować sposób w jaki myśli o nas otoczenie. Ponadto wartości z jakimi jesteśmy złączeni, i za którymi stoimy, to jak chcemy wpływać na resztę społeczeństwa również poważnie kształtuje nasz odbiór. Istotnie przekłada się to na zainteresowanie naszą ofertą. Dokładnie tak! Dobra materialne, usługi oraz wiedza stanowią źródło naszego utrzymania. Od małego przedsiębiorcy, przez wielkie spółki, po innowacyjnych naukowców, każdy powinien umieć zrozumiale i skutecznie komunikować, co ma do zaoferowania.

Dzięki temu możliwe jest pozyskanie szerszego grona odbiorców zainteresowanych naszą ofertą biznesową lub naukową i w konsekwencji szybszy oraz większy sukces naszego przedsięwzięcia.

Mając to na uwadze, pragniemy zaprosić Państwa na konferencję poświęconą właśnie takiej komunikacji.

Udział w konferencji:

Już dzisiaj zapraszamy do subskrybowania naszego newslettera poświęconego temu wydarzeniu. 

Jeśli chcesz wziąć udział w konferencji to zapraszamy do zgłoszenia się:

Serdecznie zapraszamy!

Zespół OurConf

Dodaj komentarz