Instrukcja uczestnika konferencji OurConf

1-200a
Aby wziąć udział w wydarzeniu lub wydarzeniach należy mieć aktywny dostęp do platformy konferencji OurConf.

Dostęp uzyskuje się poprzez wykupienie czasowego pakietu dostępu pod adresem (link do sklepu). Potwierdzenie i dostęp przychodzą na maila.

2-200
Wybierasz konferencję, która jest dla Ciebie interesująca.

Zgłoszenie odbywa się poprzez zapisanie na newsletter wybranej przez Ciebie konferencji i seminarium. Przez niego będziesz otrzymywał aktualne informacje, agendę oraz poinformujemy cię o rozpoczęciu, oraz podsumowaniu wydarzenia.

3-200
Określasz rolę, którą chcesz pełnić w wydarzeniu.

W konferencji możesz uczestniczyć jako aktywny słuchacz, lub jako prezentujący - prelegent. Instrukcja dla prelegentów znajduje się tu (link). W przypadku aktywnego słuchacza wystarczy zapisanie się na newsletter (punkt 2) i odwiedzenie konferencji w czasie jej trwania.

Aktywny słuchacz

  • w dniach konferencji loguje się do platformy w czasie kiedy mu odpowiada i zapoznaje się z prezentacjami
  • ma prawo do zadawanie pytań i dyskusji  pod prezentacjami
  • w przypadku uzyskania odpowiedzi zachęcamy do podziękowania
  • po zakończonej konferencji otrzymuje certyfikat uczestnictwa

Prezentujący

  • przed konferencją prosimy o zgłoszenie się do nas z informacją o chęci prezentowania treści poprzez maila (biuro@ourconf.com); formularz ułatwiający zgłoszenie znajduje się tutaj (link)
  • otrzymacie Państwo dostęp do strony prezentacji, gdzie możecie umieścić film, podcast, artykuł czy prezentację multimedialną
  • w czasie konferencji obok aktywności zwykłego słuchacza prosimy o odpowiadanie na komentarze, które pojawiają się pod Państwa prezentacją
  • na zakończenie konferencji otrzymujecie Państwo certyfikat imienny oraz upominek i ewentualną nagrodę
4-200
W czasie konferencji.

Konferencja trwa zazwyczaj parę dni. W tym czasie w dowolnym momencie zapraszamy do zalogowania się na platformę OurConf.com i zapoznania się prezentacjami, włączenie się w dyskusje, a w przypadku prelegentów na odpowiedź pod swoim posterem.

5-200
Zakończenie konferencji.

Na zakończenie konferencji jest przygotowane podsumowanie oraz wydana w formie elektronicznej książka abstraktów. Dla niektórych konferencji przewidujemy również możliwość wydania monografii wieoautorskiej, czy publikacji w czasopiśmie. Prosimy o informacje o chęci bycia współautorem.

 

W razie pytań prosimy o zapoznanie się z odpowiedziami na najczęstsze pytania (F.A.Q), natomiast jeśli nie ma tam stosownej informacji, to zachęcamy do kontaktu z nami.

 
 

Porównanie ról na konferencji

Uczestnik:

– dostęp do prezentacji konferencyjnych

– możliwość dyskusji, zadawania pytań

– imienny certyfikat uczestnictwa

Prelegent:

– możliwość prezentacji swojej pracy

– dostęp do prezentacji konferencyjnych

– dostęp typu Uczestnik dla współautorów

– możliwość dyskusji, zadawania pytań

– certyfikat uczestnictwa wraz z tytułem wystąpienia


Informacja odnośnie komunikowania się

 

Przed konferencją (najczęściej jest to od 7-3 dni roboczych) otrzymujesz przypomnienie o wydarzeniu wraz z końcową agendą.

W dniu konferencji wysyłany jest email wraz z adresem dostępu do konferencji. Adres ten będzie również widoczny w twoim panelu po zalogowaniu.

W czasie trwania konferencji masz dostęp do prezentacji, możliwość zadawania pytań i prowadzenia dyskusji pod prezentacjami.

Na zakończenie prezentacji, otrzymujesz podziękowania i certyfikat uczestnictwa. Jeśli interesuje Cię rola prelegenta, to instrukcję znajdziesz tutaj (link).

Na najczęściej zadawane pytanie możesz znaleźć odpowiedz tutaj (link).