F.A.Q

Często zadawane pytania?
F.A.Q.

Obecnie interakcja z uczestnikami odbywa się poprzez pisanie wiadomości i korzystanie ze strony www. W związku z tym, jeżeli strony internetowe wyświetlają się w sposób zadowalający, to Twoje łącze jest wystarczające żeby bez problemu skorzystać z naszej platformy.

Tak, istnieje taka możliwość. W tym celu należy skontaktować się z obsługą konferencji i dopłacić tylko różnicę w cenie uczestnictwa.

Prelegent sam decyduje czy chce dany materiał zostawić publicznie dostępnym, uczynić go prywatnym, lub osiągalnym dla określonej grupy użytkowników. Możliwe jest również zupełne usunięcie zamieszczonych treści. Zachęcamy jednak do dzielenia się materiałami ze stale rosnącą społecznością OurConf.

Sprzedaż prowadzimy wyłącznie przez sklep internetowy. Przy zamówieniu proszę o dopisanie dodatkowej informacji odnośnie faktury pro forma. Prześlemy ją Państwu, w celu posłużenia się przy opłaceniu dostępu.

Jeśli wydarzenie ma charakter czysto internetowy, to możemy wystawić jedynie zaświadczenie, że w danym czasie uczestnik odwiedził platformę OurConf.

Certyfikat dla uczestnika jest imienny, podpisany i opatrzony pieczątką. Dla prelegentów dodatkowo zamieszczamy tytuł wystąpienia. Certyfikaty przesyłamy w postaci elektronicznej (plik pdf) po konferencji, na podany adres e-mail.

Tak, istnieje taka możliwość. Wówczas, jedna z osób wykupuje opcję prelegenta, a pozostałe otrzymują dostęp jako uczestnicy bez dodatkowych kosztów.

Tak. W tym celu prosimy o bezpośredni kontakt, po to, aby nadać stosowane uprawnienia. Obecnie pracujemy nad tym, by nasza platforma miała taką możliwość dostępną automatycznie.

OurConf to platforma, na której organizowane są konferencje. Każda konferencja jest odrębna, chociaż możliwe jest współdzielenie między nimi wspólnych elementów, takich jak organizatorzy, publikacje, czy uczestnicy. Konferencje mogą również odbywać się cykliczne.

Tak. W takim przypadku prosimy o kontakt. Uczestnicy otrzymają wówczas salę posterową, z możliwością dzielenia się.

Tak. Prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami. Jeśli podoba Ci się idea, chcesz włączyć się w prace komitetów organizacyjnych, naukowych, czy w inny sposób współpracować prosimy o kontakt bezpośrednio z nami.

Staramy się, aby każda konferencja miała możliwość wydania monografii wieloautorskiej lub publikacji w czasopiśmie.
Zespół zaangażowany w rozwój OurConf dysponuje szerokim doświadczeniem. Do tej pory uczestnicząc w przygotowaniu i wydaniu kilkunastu monografii. Każdy autor, który opublikuje artykuł lub jego dział, zawierający ponad 20 tyś znaków, w recenzowanej i wydanej profesjonalnie monografii naukowej otrzymuje 5 pkt. MNiSW (patrz Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 października 2015 roku w sprawie kryteriów i trybu przyznawania kategorii naukowej jednostkom naukowym – weszło w tryb wykonawczy od dnia 2 grudnia 2015 roku).
Współpracujemy również z wydawnictwami czasopism. Każda konferencja ma osobno opisane możliwości wydawnicze.

c.d.n.

Jeśli masz pytanie, na które nie odpowiedzieliśmy powyżej, prosimy o zadanie go bezpośrednio na maila (zamieszczony w stopce strony). Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Często powtarzające się pytania będą sukcesywnie dodawane w niniejszym dziale.